Skip to content

Profesjonalne treści
foto & video.

Skupiamy się na tym co teraz modne. Tworząc wysoko dopaminowe materiały video pozwolimy Ci wykorzystać maksimum potencjału reklamowego w social mediach i nie tylko tam.

Studio render VA

Materiał do reklam. Wszystkich.

Przygotujemy dla Ciebie paczki zdjęć oraz materiałów wideo, które będziesz mógł wykorzystać w mediach społecznościowych tworząc reklamy, dodając zdjęcia na stronę czy w późniejszym etapie projektując banery i wszelkie materiały reklamowe Twoich produktów lub usług. Pamiętaj, że dobry materiał fotograficzny jest istotnym elementem każdej reklamy! Zarówno tradycyjnej jak i internetowej. 

Produkcja filmów i spotów reklamowych.

1. Przygotujemy scenariusz: Po wspólnej konsultacji jesteśmy w stanie zaproponować gotowy scenariusz filmu reklamowego. Przygotujemy plan scen, tekst i wyślemy do akceptacji przed przejściem do etapu na planie.

2. Zapewnimy sprzęt: Posiadamy dostęp do specjalnych maszyn dymotwórczych, oświetlenia scenicznego oraz wielu innych akcesoriów, które pomogą stworzyć reklamę, która idealnie przedstawi Twój produkt.

3. Montaż i narracja: Nieodzownym elementem filmów reklamowych jest wartość merytoryczna – jeśli nie chcesz wystąpić w reklamie lub nie zorganizujesz osób, które opowiedzą o Twoim produkcie, możemy przygotować nagranie lektorskie dla Twojego filmu!

Przykładowy film reklamowy pojawi się wkrótce.

VISUAL ART ® 2023 – Wszelkie prawa zastrzeżone prawem ochronnym nr 354530 na podstawie (DZ. U. Z 2021 R. POZ. 324) udzielonego 22-12-2021 r.